Hakkımızda

Deha Mühendislik 1996 yılından buyana, üretim kapasitesini her geçen gün arttırarak ,müşterisine sağladığı çözümler ve esneklikler ile sektörün lideri haline gelmiştir.İç piyasada göstermiş olduğu başarısı her geçen gün çıtasını daha yükseğe çıkarmış ve sektörde lokomotif vazifesi görmüş. Dış piyasada isminden bir hayli söz ettiren firmamız ilerleyen dönemlerinde daha büyük yatırımlar ile bir dünya markası haline gelmek için gerekle atılımları başlatmıştır. Sektörde üstlenmiş olduğumuz bu yükümlülük neticesinde vizyon ve misyonumuza bağlı kalarak müşterimize en iyi kaliteyi en iyi şekilde ulaştırmayı görev edinmiş bulunmaktadır.  

Vizyonumuz

Telekomünikasyon sistemlerinde öncü çözüm hizmetleriyle büyük yol kat eden uzmanlıklarıyla Türkiye  de lider, uluslar arası pazarda söz sahibi olmak.
 

Misyonumuz

Telekomünikasyon sistemlerinde müşterimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve verimliliğini arttırmak amacıyla deneyimli ve kaliteli ekibimizle en uygun tasarım çözüm ve üretim desteğini sağlamak.
Kariyer fırsatlarına açık keyifle çalışan ve çalışmak için tercih edilen bir firma olmak.
Paydaşları ile büyümek ve onlara değer katmak.
İnsan ve çevreye olan saygımız doğru ve açık iletişim yaklaşımımızla güven duyulan ve izlenen çözüm ortağı olmak.
 

Değerlerimiz

 Güvenlik, Duyarlılık, Müşteri Odaklılık, Açıklık, Çözüm Odaklılık, Esneklik
 

GENEL

Deha Mühendislik, Türkiye’de  bir ilk olan PLASTİCA markasıyla üretilen halojen free fiberoptik kablo kanalet sistemlerinin tek uygulayıcı firmasıdır.. Bu ürün; Arge ve Üretim en üst katmanlarına ulaşılarak yapılmıştır. Dünya’da bu üretimin yıllardır yapılıp ülkemize ithalatı yapılmaktaydı. Firma olarak bu eksikliği  görerek ülkemize ve sektöre yeni bir üretim olanağı sağlamanın gururunu yaşıyoruz.
Plasticakablo kanallarını diğer kablo kanallarıyla kıyaslandığında daha dayınıklı olduğunu hem gözle, hem test ederek görmek mümkündür.Plastica A.G enerji kablolarından, zayıf akım kablolarına, data kablolarından, Fiber optik kablolara kadar geniş bir yelpazeden kablo taşımaya olanak sağlamaktadır.Bu kabloların taşınması esnasında kablo cinsine göre kanalların renkleri değişebilmekte, bu da kullanıcıya nerede, hangi sistem için, hangi kablo işlenmiş gibi bir bilgiye ulaşmasına olanak sağlamaktadır.
Parçalı ve kolaylıkla sökülüp takılabilen opsiyonları sayesinde montaj konusunda montörlere büyük kolaylıklar sağlar.
Yüksek kanal mukavemeti sayesinde ağır kabloları taşınmasında sıkıntı yaşatmaz.
Halojen free yapısı ile oluşabilecek yangınlar, ısı artışları ile çevreye zehirli gaz yaymaz.
Fiber optik ve data kablolarını taşımada sistemin en güvenilir ürünüdür.
Üründe kullanılan ham madde sayesinde, kanal uzun ömrüyle çürüme ve korozyona uğramaz.
Geri dönüşüm sağlamasıyla çevreyi her zaman korur.
Enerji kablolarında oluşabilecek kısa devrelere karşı işletme emniyeti sağlar.